شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و قابلیت‌های وب سایت مارچین آنلاین به دقت ملاحظه فرمایید.

ماده ۱ : کلیات و تعاریف

استفاده و بهره‌برداری از وب¬سایت فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین و سایر سرویس‌ها و علائم تجاری وابسته به آن، برای تمام افرادی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران، اهلیت قانونی خرید، بهره‌برداری و مشارکت در فضای مجازی را دارند، به شرط رعایت قوانین و شرایط ذیل مجاز خواهد بود. ورود کاربران به وب¬سایت مارچین آنلاین هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

۱-۱: کاربر: به شخصی گفته می شود که با ثبت اطلاعات خود در وب¬سایت مارچین آنلاین ثبت نام کند و از خدمات آن به هر نحو استفاده نماید. مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، کاربران برای خرید و استفاده از سرویس‌های تجاری، باید حداقل سن قانونی ۱۸ سال تمام یا مجوز و نظارت قانونی والدین قانونی یا سرپرست قانونی را داشته باشند.

۱-۲: فروشنده: به فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین و هر شخص دیگری، اعم از حقوقی یا حقیقی، گفته می شود که به منظور فروش کالا و خدمات خود، به عرضه آنها در وب¬سایت فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین مبادرت می کند

۱-۳: مارچین آنلاین: منظور فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین است.

۱-۴: خرید کالا از فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین بر مبنای قوانین و آیین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

ماده ۲: مالکیت معنوی

خدمات و محتویات سایت مارچین آنلاین براى استفاده شخصى و غیرتجاری کاربران عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به مارچین آنلاین بوده و هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و در صورت تمایل به استفاده از اطلاعات، تصاویر و محتوای موجود در سایت به مقاصد تجاری، کسب رضایت نامه و اجازه کتبی از مارچین آنلاین ضروری است.

۲-۱: اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات اقلام ارائه شده، از منابع معتبر یا از شرکت‌های تولیدکننده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در مارچین آنلاین در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، مارچین آنلاین مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نخواهد داشت. این فروشگاه به‌طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

۲-۲: مارچین آنلاین هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد عملکرد سایت در مواردی که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

۲-۳: تمام ابزاری که در مارچین آنلاین با هدف ارتباط با کاربران به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

۲-۴: سایر وب¬سایت‌ها و لینک‌هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل‌تر به کاربر در فروشگاه لینک شده‌اند، مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

ماده ۳: ارتباط با کاربران و ثبت نام

ارتباط فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین با کاربران از طریق (آدرس وب¬سایت) برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.

۳-۱: مارچین آنلاین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و تمام تلاش خود را برای محافظت از آن به عمل می آورد.

۳-۲: اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد مارچین آنلاین محافظت شده و این اطلاعات در اختیار شخص ثالث قرار داده نخواهد شد مگر برابر قانون و تصمیم مقام ذیصلاح قضایی.

۳-۳: مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع مارچین آنلاین برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع رسانی به مارچین آنلاین انجام نشده و مورد تائید قرار نگرفته است، مسئولیت همۀ فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می شود به عهدۀ وی خواهد بود.

۳-۴: کاربران شخص حقوقی مکلف به معرفی نماینده (شخص حقیقی) برای ثبت نام در رابط کاربری هستند و همچنین لازم است که اطلاعات شخص حقوقی نیز اعلام گردد.

۳-۵: کاربران می پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی رابط کاربری را مطابق با واقعیت، صحیح و بروز وارد کنند و شخص کاربر مسئول عدم صحت و بروز نبودن اطلاعات است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، مارچین آنلاین هیچ گونه مسئولیتی در مورد خسارات و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی برعهده نخواهد داشت.

۳-۶: کاربران متعهد می گردند که صرفاً با شماره همراه و ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در مارچین آنلاین اقدام نمایند. در غیراین صورت در برابر شخص ذینفع صاحب شماره همراه و ایمیل تماماً مسئول بوده و مارچین آنلاین به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

۳-۷: آدرس ایمیل و تلفن هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

۳-۸: ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص مارچین آنلاین ، از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام شده و تعیین شده از سوی مارچین آنلاین خواهد بود. در غیراین صورت شرکت می تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربران خودداری کند.

۳-۹: حساب کاربری متعلق به شخص کاربر و استفاده از آن قائم به شخص کاربر و غیرقابل انتقال است. کلیه مسئولیت های مربوط به حفظ و حراست از حساب کاربری برعهدۀ کاربر دارای حساب کاربری است. کاربران ضمن پذیرش کلیه مسئولیت ناشی از استفاده ی حساب کاربری، همۀ داده پیام های صادره از طریق حساب کاربری مذکور (از جمله ثبت نظرات) و تایید آنها را منتسب به خود دانسته و کاربران امکان هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام های ارسال شده از ناحیۀ خود را سلب می نمایند.

ماده ۴: ثبت، پردازش و ارسال سفارش

کاربران با ثبت نام در وب¬سایت مارچین آنلاین، همچنین با هر بار استفاده از خدمات آن، می پذیرند که شرایط و قوانین حاضر را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را با اطلاع کامل از شرایط و معانی اش مورد قبول واقع نموده اند. این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند. استفادۀ کاربران از وب¬سایت، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است. این قوانین برای مطالعه کاربران در وب¬سایت مارچین آنلاین در دسترس است.

۴- ۱: کاربران با عضویت در مارچین آنلاین و استفاده از آن قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانۀ رایانه ای و الکترونیکی اعلام می کنند.

۴- ۲: کلیه رویه های حقوقی و فنی اعم از احراز هویت کاربر، ایجاب و قبول، امضای الکترونیکی و تاییدیه های مرتبط ارائه شده توسط مارچین آنلاین جهت انعقاد قرارداد الکترونیکی با کاربران از طریق وب¬سایت، مورد قبول کاربران بوده و هرگونه روش فنی جهت تنظیم قرارداد از جمله ایجاب و قبول به مثابه توافق کتبی است. کاربران هرگونه ادعایی اعم از انکار و تردید نسبت به قرارداد الکترونیکی را از خود سلب می نمایند.

۴- ۳: با توجه به انعقاد قرارداد حاضر به صورت الکترونیکی و در فضای مجازی، کاربران موافقت خود را نسبت به تعیین اقامتگاه مارچین آنلاین به عنوان محل انعقاد قرارداد، اعلام می کنند.

۴-۴: روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب¬سایت مارچین آنلاین به کاربران خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش را می‌‏دهد.

۴-۵: کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب¬سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مارچین آنلاین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. باوجوداین، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام کاربر به ثبت سفارش، حق لغو کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین محفوظ است و یا کاربر می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

۴-۶: مارچین آنلاین به هنگام تأیید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع کاربر می‌رساند.

۴-۷: ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت وب¬سایت محاسبه شده و تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال کالا است.

۴-۸: در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.

۴-۹: فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت سفارش جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین محفوظ است.

۴-۱0: در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در وب¬سایت ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط کاربر، برای فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین محفوظ است. فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز خواهد کرد.

ماده ۵: تسویه حساب

انجام تسویه حساب برای ثبت نهایی سفارش الزامی است. در پایان مراحل ثبت سفارش، درگاه پرداخت اینترنتی برای انجام تسویه حساب باز می شود. در صورت بروز اختلال در فرایند پرداخت اینترنتی، با تماس با واحد ارتباط با مشتریان مارچین آنلاین ، امکان پرداخت مبلغ سفارش به صورت کارت به کارت و تسویه و ثبت نهایی وجود دارد. پس از ارائه رسید انتقال موفق مبلغ سفارش، ثبت نهایی انجام می شود و سفارش در صف ارسال قرار خواهد گرفت.

ماده ۶: حمل و تحویل سفارش

ارسال سفارش‌ها در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و شرکت های ارسال مرسولات پستی و در سایر مناطق و شهرستان‌ها به واسطه پست انجام می‌شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (به جز تهران)

حمل کلیه سفارش‌ها توسط پست صورت می‌پذیرد و فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت پست ندارد.

۶-۱: هر سفارش ظرف مدت حداکثر ۲۴ ساعت کاری پردازش شده و تحویل شرکت پست می شود. کد رهگیری مرسوله متعاقبا برای کاربر ارسال خواهد شد. پس از تحویل به پست، مرسوله معمولا بین ۲ الی ۴ روز کاری تحویل گیرنده خواهد شد. با این حال با توجه به عدم کنترل مارچین آنلاین بر فرآیندهای شرکت پست، هرگونه تاخیر ناشی از پست صرفا متوجه این شرکت بوده و مارچین آنلاین در این مورد هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۶-۲: مکان تحویل کالا نشانی است که کاربر در حین ثبت سفارش در وب¬سایت درج می‌نماید این نشانی بر روی کلیه مرسوله‌ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به شرکت‌های پستی به هیچ‌وجه ممکن نمی‌باشد.

۶-۳: ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مأمور شرکت‌های پستی در محل شما خواهد بود. متأسفانه فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین و هیچ مجموعه اینترنتی دیگری در ایران هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله‌ها ندارد و فقط می‌تواند پیشنهاد کاربر را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

ب) در محدوده تهران بزرگ

۶-۴: ارسال مارچین آنلاین: سفارش ها ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری از زمان ثبت سفارش ارسال خواهند شد.

۶-۵: ارسال ویژه(VIP) : سفارش‌هایی که تا ساعت ۱9 هر روز کاری ثبت شوند امکان انتخاب ارسال ویژه را دارند که در این صورت حداکثر ظرف ۲ ساعت از ثبت سفارش، ارسال انجام خواهد شد. در صورت ثبت سفارش ویژه در خارج از این ساعات، سفارش در روز کاری بعدی در اولین فرصت با هماهنگی کاربر ارسال خواهد شد.

۶-۶: مکان تحویل کالا نشانی است که کاربر در حین ثبت سفارش در وب¬سایت درج می‌نماید این نشانی بر روی کلیه مرسوله‌ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک و با شرکت های ارسال مرسولات به هیچ‌وجه قابل‌تغییر نمی‌باشد.

ماده ۷: دریافت سفارش

کاربر ﻣﻮظﻒ اﺳﺖ هنگام ﺗﺤﻮﯾﻞ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺳﻔﺎرش و ﻗﺒﻞ از باز کردن بسته‌بندی، ﻣﺸﺨﺼﺎت ﮐﺎﻻی ﺳﻔﺎرش داده ﺷﺪه را با ﮐﺎﻻی ﺗﺤﻮﯾﻠﯽ ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ داده و در ﺻﻮرت ﻣﻐﺎﯾﺮت از ﺗﺤﻮﯾﻞ ﮔﺮﻓﺘﻦ آن ﺧﻮدداری ﻧﻤﺎﯾﺪ.

ماده ۸: شرایط استرداد کالا (حق انصراف)

۸-۱: قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه دریافتی را حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.

۸-۲: بعد از ارسال کالا: جهت کسب رضایت کامل کاربر و احترام به حقوق مصرف کنندگان، در صورتی که کالای ارسالی با ویژگی های کالای مندرج در وب سایت مارچین آنلاین مطابقت نداشته باشد و با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص کالاهای خوراکی به شرط باز نشدن بسته بندی محصول امکان استرداد کالا و پرداخت هزینه واریزی حداکثر تا 48 ساعت از سوی وب سایت مارچین آنلاین وجود خواهد داشت.کاربر نیز می بایست بسته را به صورت پس کرایه به نشانی پستی مارچین آنلاین مندرج بر روی بسته ارسالی و نیز در سایت مارچین آنلاین ارسال نماید.

۸-۳: به دلیل شرایط ناشی از بیماری کرونا، امکان استرداد کالا پس از باز شدن بسته بندی به هیچ عنوان وجود ندارد.

ماده ۹: قوه قهریه و فورس ماژور

چنانچه بدلیل وقوع حوادث غیر مترقبه، امکان فعالیت مارچین آنلاین کلّاً یا بعضاً موقتاً غیر ممکن گردد، ثبت سفارش جدید و ارسال تمامی سفارشات ثبت شده به حالت تعلیق درخواهد آمد. در مدتی که به دلیل وقوع حادثه امکان پردازش سفارش وجود ندارد، کاربر حق درخواست ارسال سفارش یا استرداد وجه را نخواهد داشت. پس از رفع حادثه غیرمترقبه، در صورتی که امکان ادامه فعالیت و ارسال سفارشها وجود داشته باشد، فروشگاه اینترنتی مارچین آنلاین فعالیت خود را از سر خواهد گرفت و اقدام به پردازش سفارش های ثبت شده خواهد نمود. در صورتی که پردازش سفارش کلّاً یا جزاً غیر ممکن گردد، طرفین می توانند با توافق یکدیگر سفارش را به میزان قابل انجام تغییر داده و فروشگاه مارچین آنلاین اقدام به پردازش آن نماید و یا در صورت تمایل کاربر، امکان لغو سفارش و استرداد مبلغ پرداخت شده وجود خواهد داشت.

ماده ۱۰: قوانین ارسال نظر

هدف از ایجاد بخش نظرات، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. مارچین آنلاین در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

۱۰-۱: نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار درج شود.

۱۰-۲: نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

۱۰-۳: با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.

۱۰-۴: کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

۱۰-۵: قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.

۱۰-۶: تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

۱۰-۷: در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

۱۰-۸: تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند.

۱۰-۹: کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از مارچین آنلاین را در تماس با واحد ارتباط با مشتریان اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

۱۰-۱۰: بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد.

۱۰-۱۱: لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری شود. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

۱۰-۱۲: کامنت هایی که با عرف جامعه مغایر هستند تایید نخواهند شد.

این سند در ۱۰ ماده تهیه شده است. موارد درج نشده یا مبهم در این سند، تابع قوانین، آیین‌نامه‌ها و مصوبات مراجع قانونی کشور است. در صورت وجود هر گونه ابهام، سؤال یا نقد و نظر درباره یا پیرامون این سند، از طریق پست الکترونیکی مارچین آنلاین در ارتباط باشید.